DESIGN THINKING

ZAPYTAJ O SZKOLENIE

Dołącz do Google'a i Apple'a i zacznij pracować nowoczesną metodą myślenia projektowego, która pomoże Ci stworzyć nowy produkt albo rozwiązać problem!

Szkolenie stworzyliśmy we współpracy z Anią Sieroń, która aktualnie pracuje w start-upie HCM Deck. Design thinking to jej ulubiona metoda pracy, bo skupia się na ludziach i ich potrzebach, a projektowanie bez ludzi jest jak poranek bez kawy.

Jest to krótkie, skondensowane szkolenie (trwa tylko 20 minut), dzięki któremu zapoznasz się ze wszystkimi etapami procesu. W kursie nie zabrakło nowoczesnych metod przekazywania wiedzy – case study czy animacji.

Kurs jest responsywny, czyli pozwala na naukę również na urządzeniach mobilnych z dostępem do Internetu. Wszystkie nasze szkolenia responsywne wyświetlają treści na smartfonie z góry na dół, a ich zawartość automatycznie skaluje się do wielkości ekranu.

Chcesz zawrzeć dodatkowe tematy w szkoleniu? To żaden problem – dostosujemy je do Twoich potrzeb.

Myślisz, że nie jesteś kreatywny? Design thinking pokaże Ci, że się mylisz! Dzięki kursowi zobaczysz, jak bardzo pomysłowy jesteś i uwierzysz, że kreatywność posiada każdy z nas.

ZAPYTAJ O SZKOLENIE

Co omawiamy w szkoleniu?

Czym jest design thinking?
Zalety pracy tą metodą
5 etapów design thinking
Design thinking w biznesie

W naszym kursie znajdziesz mnóstwo wskazówek i podpowiedzi, które umożliwią Ci samodzielne przeprowadzenie warsztatów po zakończeniu szkolenia.

ZAPYTAJ O SZKOLENIE

Nie jesteś pewien, czy wymyślony przez Ciebie produkt lub usługa odpowie na potrzeby klientów? W Twoim zespole pojawiają się problemy komunikacyjne? Masz wątpliwości co do tego, jak uskutecznić proces rekrutacji nowych pracowników?

ZAPYTAJ O SZKOLENIE

W tych (oraz wielu, wielu innych sytuacjach!) rozwiązanie może przynieść praca metodą design thinking. Aby ją stosować, nie musisz zdobywać specjalistycznej wiedzy i tajemnych narzędzi – wystarczy znajomość kilku kroków i chęć otworzenia się na pewien nowy sposób myślenia, a efekty takich działań mogą wielokrotnie przewyższyć Twoje oczekiwania.

Napisz do nas:

kontakt@mynetwork.pl

Zadzwoń:
+48 661 660 106

Wypełnij formularz

POWERED BY MYNETWORK

Zachęć swoich pracowników do pracy nowoczesnymi metodami!