Efektywna praca zdalna rok w pandemii

Administratorem Twoich danych osobowych jest MyNetwork Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Kluczborska 17/2, 31-271 Kraków. Szczegóły
+48 661 660 106

Wpisz e-mail firmowy

W 2020 roku większość z nas poznawała model pracy zdalnej. Wtedy też opracowaliśmy raport dotyczący efektywności tego modelu pracy.

Po ponad roku życia z epidemią, zaciekawieni nową rzeczywistością, ponownie przeprowadziliśmy badanie, a analizę wyników zawarliśmy w nowym raporcie.

Pobierz darmowy raport i sprawdź, jak dzisiaj wygląda praca zdalna – co się zmieniło i jakie są prognozy na przyszłość.

Ponad rok temu praca zdalna była mglistym marzeniem większości pracowników i nic nie zapowiadało gwałtownych zmian. Dzisiaj to nasza rzeczywistość. Jak się w niej odnajdujemy po roku trwania pandemii? Z jakimi problemami mierzyliśmy się na początku, a z jakimi teraz? I najważniejsze: jak widzimy naszą przyszłość?

Epidemia koronawirusa wkroczyła w nasze życie gwałtownie i bez ostrzeżeń. To wyjątkowa sytuacja – sporo firm przeszło na przymusowy tryb home office. Jak się w tym odnaleźliśmy? Jakie towarzyszą nam emocje? Czy izolacja i stres wpływają na poziom naszej efektywności pracy?

Co znajdziesz w środku?

Jakie kroki podjęli pracodawcy w celu zorganizowania pracy zdalnej?

Organizacja pracy zdalnej

Czy pracując zdalnie szybciej wykonujemy powierzone nam zadania? Jakie kompetencje przydają się najbardziej podczas pracy zdalnej?

W jakim trybie chcemy pracować? Czego się obawiamy patrząc w przyszłość? Jaki obraz pracy zdalnej wyłania się z naszych badań?

Efektywność i kompetencje

Co dalej? Po epidemii...

Jakie są największe wyzwania pracy w trybie home office? Gdzie pracuje się efektywniej w biurze czy w domu?

Jakie są zalety i wady pracy w trybie home office?

Zalety i wady

Wyzwania pracy z domu

pobierz raport

Emocje

Czy praca zdalna obniża poziom stresu? Czy dzięki pracy z domu mamy więcej czasu dla siebie? Jakie emocje towarzyszą nam podczas pracy zdalnej?

Dowiedz się więcej o MyNetwork Polska!

odwiedź nas!

Wszystkie prawa zastrzeżone.