Świat się zmienia, wkraczamy w nową rzeczywistość. Pobierz darmowy materiał przygotowany przez MyNetwork i sprawdź, jakie umiejętności powinieneś rozwijać wśród swoich pracowników, aby Twoja organizacja była tą pożądaną, zarówno przez najlepszych pracowników, jak i klientów.

UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKIE

Administratorem Twoich danych osobowych jest MyNetwork Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Kluczborska 17/2, 31-271 Kraków. Szczegóły
+48 661 660 106

Proszę podaj e-mail firmowy


Firmy z długoterminową wizją rozwoju, inwestujące w pożądane umiejętności przyszłości swoich pracowników, osiągną długotrwały sukces.

Nowy trend rozwoju w dużych firmach

Co znajdziesz w środku?

Podsumowanie najważniejszych raportów odnoszących się do umiejętności przyszłości, zmieniających się potrzeb rynku pracy i dużych organizacji.Analizę zmieniających się wymagań wobec pracowników w kontekście rozwoju technologii i automatyki.Wskazówki dla trenerów i działów szkoleń dotyczące projektowania programów szkoleniowych będących na bieżąco z wymaganiami współczesności.

Podsumowanie najważniejszych raportów odnoszących się do umiejętności przyszłości, zmieniających się potrzeb rynku pracy i dużych organizacji.

Analizę zmieniających się wymagań wobec pracowników w kontekście rozwoju technologii i automatyki.

Wskazówki dla trenerów i działów szkoleń dotyczące projektowania programów szkoleniowych będących na bieżąco z wymaganiami współczesności

Jak rozwijać pracowników dużych firm?

Dowiedz się więcej o MyNetwork Polska!

Odwiedź nas!

Poznaj najnowsze trendy w zakresie rozwoju umiejętności miękkich.

Jak rozwijać pracowników dużych firm?

Poznaj najnowsze trendy w zakresie rozwoju umiejętności miękkich.