193 państwa ONZ przyjęły strategię zrównoważonego rozwoju, której część wpisuje się w filozofię zero waste. Przyjmij to globalne wyzwanie i twórz biznes odpowiedzialny społecznie. Pobierz pigułkę i zacznij od organizacji biura.

ZERO WASTE

Administratorem Twoich danych osobowych jest MyNetwork Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Kluczborska 17/2, 31-271 Kraków. Szczegóły
+48 661 660 106

Proszę podaj e-mail firmowy

Co znajdziesz w środku?

Epidemia koronawirusa wkroczyła w nasze życie gwałtownie i bez ostrzeżeń. To wyjątkowa sytuacja – sporo firm przeszło na przymusowy tryb home office. Jak się w tym odnaleźliśmy? Jakie towarzyszą nam emocje? Czy izolacja i stres wpływają na poziom naszej efektywności pracy?

W pigułce zapoznasz się ze sposobami na organizację biura zgodnie z filozofią zero waste, czyli z korzyścią dla środowiska. Temat ekologii i filozofii zero waste omawiamy szerzej w naszym szkoleniu, opracowanym ze specjalistką w tym temacie, Kasią Wągrowską, autorką bloga "Ograniczam się".

W pigułce zapoznasz się ze sposobami na organizację biura zgodnie z filozofią zero waste, czyli z korzyścią dla środowiska. Temat ekologii i filozofii zero waste omawiamy szerzej
w naszym szkoleniu, opracowanym

ze specjalistką

w tym temacie,

Kasią Wągrowską,

autorką bloga

"Ograniczam się".

Dowiedz się więcej o MyNetwork Polska!

Odwiedź nas!