Szkolenie AML responsywnie

mBank działa w Polsce od 1989 i jest czwartym – pod względem wielkości aktywów – bankiem w Polsce. To bank uniwersalny, obsługujący zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy i korporacje. Zatrudnia prawie 7 tysięcy pracowników.

4

największy bank w Polsce

7000

pracowników

22

lekcje szkoleniowe

Wyzwanie

mBank posiadał szkolenie z przeciwdziałania praniu pieniędzy przygotowane przez nas kilka lat temu, jeszcze w technologii Flash. Zwrócił się do nas z prośbą o uaktualnienie niektórych informacji, my zaproponowaliśmy pójście o krok dalej.

Rozwiązanie

Po kilku latach funkcjonowania szkolenia warto przeanalizować je pod kątem aktualności treści oraz skuteczności obranej metodologii. W tym wypadku wyniki analizy zaprowadziły nas do pomysłu całkowitego odświeżenia kursu, nie tylko w obszarze treści, ale też metodyki i technologii. Nowe szkolenie zostało zrealizowane w technologii Rise, która pozwala na uporządkowanie treści, skrócenie procesu nauki czy łatwiejsze wyszukiwanie interesujących informacji.

Rezultat

Pracownicy banku, którzy mają obowiązek przejść szkolenie z przeciwdziałania praniu pieniędzy raz w roku, otrzymali funkcjonalny i przejrzysty kurs w formie strony internetowej, który zwyczajnie ułatwia im życie. Mogą swobodnie się po nim poruszać, wyszukując interesujące treści. Mogą zajrzeć do niego w dowolnym miejscu i z dowolnego urządzenia. Nie muszą spędzać wielu godzin przed ekranem, przeklikując się przez przeładowane treścią slajdy. Wszystko w duchu popularnego ostatnio mikrolearningu: nieduże cząstki informacji, łatwość nawigacji i szybki dostęp (także na smartfonie).

  • KLIENT:

    mBank

  • ROK:

    2019

Zobacz inne case’y