Lęki i wyzwania

ZAPYTAJ O SZKOLENIE

Większości z nas bardzo dobrze znany jest popularny ostatnio hashtag #zostańwdomu. Nie każdy jednak patrzy na ten zwrot przychylnie, bo emocje, jakie on wyzwala, są głównie negatywne. Pandemia zamknęła nas w domach i nie każdy potrafi poradzić sobie z tą sytuacją. Szkolenie, które przygotowaliśmy w formie poradnika psychologicznego, wesprze Twoich pracowników w tym trudnym czasie.

w czasie pandemii

Materiał przygotowany został we współpracy z psycholożką i psychoterapeutką, która prowadzi prywatną praktykę oraz warsztaty psychoedukacyjne w Strefie Psyche, a także w Strefie Młodzieży Uniwersytetu SWPS.

Szkolenie przygotowane jest w formie krótkiego poradnika psychologicznego, w którym znajdziesz praktyczne porady dotyczące radzenia sobie z lękiem, izolacją społeczną, a także pracą zdalną.

Kurs jest responsywny, dzięki czemu pozwala na naukę na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Swobodny układ treści i pełna dowolność w kolejności zapoznawania się z poszczególnymi informacjami pozwalają na edukację w indywidualnym tempie.

Chcesz poszerzyć tematykę szkolenia? Żaden problem – nasze produkty są elastyczne i z łatwością możemy je dostosować do Twoich potrzeb.

ZAPYTAJ O SZKOLENIE

Spora część naszego społeczeństwa nie radzi sobie z przymusową izolacją, szeregiem zakazów i nakazów płynących od rządu, niepewną przyszłością, pracą zdalną i jednoczesną opieką nad dziećmi.

Zainwestuj w szkolenie przygotowane przez MyNetwork i wesprzyj swoich pracowników w czasach epidemii.

W szkoleniu znajdziesz:

Oblicza lęku
Radzenie sobie z lękiem
Dobre nawyki
Pandemia a praca zdalna
Izolacja społeczna
Emocje
Zarządzanie w sytuacji kryzysowej (dla menedżerów)

Wszystkie zagadnienia poruszone w naszym szkoleniu są również rekomendowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, który na swoim kanale na YouTube Akademia NFZ umieścił podcasty na temat psychicznego radzenia sobie z pandemią koronawirusa.

Z powodu pandemii wiele osób zostało zmuszonych do pracy zdalnej, która niesie ze sobą wiele wyzwań. Jak zorganizować miejsce pracy w domu? Jak zachować work-life balance? Jak pracować efektywnie?

Na te i inne wątpliwości odpowiadamy w szkoleniu dotyczącym Organizacji efektywnej pracy zdalnej.

Organizacja efektywnej pracy zdalnej

ZOBACZ SZKOLENIE

Z badania przeprowadzonego przez MyNetwork wynika, że w aktualnej sytuacji towarzyszy nam szereg głównie negatywnych emocji: frustracja, przepracowanie, częściowe przygnębienie, zagubienie, obojętność, stres. Warto wiedzieć, jak poradzić sobie z tymi uczuciami, jak sprawić, by zniknęły w jak największym stopniu.

Zajrzyj do szkolenia Techniki relaksacji i wybierz tę najbardziej odpowiednią dla Ciebie.

Techniki relaksacji

ZOBACZ SZKOLENIE

Ogranicz korzystanie z mediów i trzymaj się faktów. Miej świadomość, że w mediach pojawia się teraz wiele niesprawdzonych, wyolbrzymionych, a nawet fałszywych informacji. Nie wierz wszystkiemu, co czytasz.

Pozostań w kontakcie z ludźmi. Rozmawiaj dużo przez telefon i inne komunikatory. Mów o swoich lękach, obawach, dziel się wsparciem. Taka rozmowa przyniesie ulgę obu stronom.

Zadbaj o swoje ciało. Pamiętaj o zdrowej diecie, piciu odpowiedniej ilości wody, właściwej higienie i regularnej aktywności fizycznej. To wszystko pozytywnie przełoży się na stan Twojej psychiki.

Pomagaj innym. Pomaganie innym przynosi nam wymierne korzyści psychologiczne.

Przygotuj plan działania. Jak będzie wyglądać teraz Twoja rutyna? Gdzie i jak będziesz pracować? Co będziesz robić w wolnych chwilach? Rytm dnia pozwoli Ci uniknąć chaosu i czuć się mniej niepewnie.

Dobre rady na czas pandemii przekazane przez WHO:

ZAPYTAJ O SZKOLENIE PRZYGOTOWANE PRZEZ MYNETWORK
ZAPYTAJ O SZKOLENIE

Pomagaj innym. Pomaganie innym przynosi nam wymierne korzyści psychologiczne.

Napisz do nas:

kontakt@mynetwork.pl

Zadzwoń:

+48 661 660 106

Wypełnij formularz

POWERED BY MYNETWORK

Pamiętaj, że izolacja społeczna, ograniczenie wolności w związku z kwarantanną, konieczność pracy z domu czy niepewność co do przyszłości nie pozostają bez znaczenia dla naszych emocji i stanu psychicznego.