Jesteśmy przygotowani na każde wyzwanie. Realizujemy zróżnicowane projekty e-learning.
Wszechstronną wiedzę, bogate doświadczenie i sprawdzoną metodologię wykorzystujemy we wszystkich naszych projektach, by z sukcesami tworzyć skuteczne kursy e-learning i funkcjonalne oprogramowanie do zarządzania szkoleniami. Nasza oferta obejmuje szereg gotowych i dopasowanych do potrzeb rozwiązań dla firm o zróżnicowanej wielkości i strukturze, które umożliwiają realizację celów edukacyjnych i biznesowych.

Rekomendowane rozwiązania dla branży

Platforma LMS
Platforma MyLearning LMS stanowi optymalne rozwiązanie dla średnich i dużych firm, poszukujących oprogramowania do zarządzania szkoleniami e-learning i tradycyjnymi. Intuicyjny panel użytkownika ułatwia naukę, jednocześnie umożliwiając zapisywanie się na kursy e-learning i terminy szkoleń tradycyjnych. Rozbudowane funkcjonalności administrowania szkoleniami zwiększają elastyczność systemu. Platforma stanowi gotowe rozwiązanie, możliwe do wdrożenia w maksymalnie krótkim czasie. Jednocześnie w przypadku pojawienia się nowych potrzeb, może być łatwo rozbudowana o kolejne moduły/funkcjonalności, również dedykowane Klientowi.

Więcej o funkcjonalnościach MyLearning LMS

Przykład wizualizacji platformy MyLearning LMS

Szkolenia na zamówienie
  • Szkolenia wstępne
  • Szkolenia produktowe
  • Szkolenia z procedur
  • Szkolenia umiejętności miękkich
Szkolenia gotowe:
  • Szkolenia z kategorii Rozwój osobisty: „Efektywna komunikacja”, „Radzenie sobie ze stresem”, „Rozwiązywanie konfliktów”, „Rozwiązywanie konfliktów dla managerów”
  • Kursy z kategorii Zarządzanie i sprzedaż: „Prezentacje”, „Negocjacje”, „Zarządzanie czasem”
  • Kursy z kategorii Prawo: „Ochrona danych osobowych”, „Przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy”
  • Kursy z kategorii Aplikacje: „Microsoft Office 2007”, „Microsoft Office 2010”
  • Kursy wspomagające: „Kursy okresowe BHP”, „Nauka bezwzrokowego pisania na klawiaturze”

Referencje:

Z MyNetwork Polska współpracujemy od 2011 roku, zlecając wykonywanie szkoleń dedykowanych. Przygotowane przez tą firmę kursy e-learning charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły. Nasze wspólne projekty prowadzone są zgodnie z przyjętym harmonogramem, sumiennie i w niezwykle miłej i twórczej atmosferze. Cieszymy się, że kolejne zlecenia udowadniają, że wybraliśmy odpowiednią firmę e-learningową, w pełni spełniającą nasze oczekiwania. Zespół MyNetwork Polska nie boi się wyzwań i zawsze pokazuje nam nowe możliwości w branży e-learning.

Mirosław Młynarczyk Managing Partner
Albedo Marketing