O firmie

Rzetelny partner

Rzetelny partner w biznesie

Jesteśmy liderem krajowego rynku e-learning. Oferujemy swoje usługi od 2002 roku i od początku działalności specjalizujemy się w doradzaniu oraz dostarczaniu rozwiązań e-learning. Nasza oferta pokrywa wszystkie potencjalne obszary wykorzystania e-learningu w organizacji. Dzięki temu możemy wspierać naszych Klientów na każdym etapie przygody z tą formą nauczania.

Od początku działalności dynamicznie się rozwijamy, zwiększając każdego roku wyniki finansowe oraz zatrudnienie. Taki rozwój nie byłby możliwy bez zaufania, jakim darzą nas Klienci.

Zatrudnienie

MyNetwork Polska to zespół blisko 60 specjalistów w dziedzinie e-nauczania, których wiedza oraz doświadczenie na co dzień wspiera najbardziej innowacyjne projekty z zakresu e-learning w naszym kraju, jak również poza jego granicami. Interdyscyplinarny zespół MyNetwork Polska łączy w sobie kompetencje z zakresu: zarządzania projektami, obsługi Klienta/użytkownika, projektowania funkcjonalnego, projektowania graficznego oraz programowania. Zespół zlokalizowany jest w dwóch oddziałach firmy – krakowskim oraz tarnowskim.Nagrody i wyróżnienia

W 2013 roku zostaliśmy wyróżnieni nagrodą Diament Forbesa jako jedyna firma z obszaru e-edukacji, zajmując 63. miejsce spośród wszystkich spółek z Polski z obrotami w przedziale 5-50 mln.

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
kontakt@mynetwork.pl