MyLearning LMS

Wybrane wdrożenia

Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania IT sprawdzają się w największych polskich
i zagranicznych organizacjach.
Oprogramowanie tworzone przez grupę MyNetwork Polska od ponad 10 lat jest z powodzeniem wykorzystywane przez działy personalne banków, towarzystw ubezpieczeniowych, firm farmaceutycznych, jednostek administracji publicznej i wielu innych. Klienci doceniają nasze rozwiązania m.in. za elastyczność, wysoki poziom bezpieczeństwa, możliwość rozbudowy, stałe aktualizacje i profesjonalną obsługę przed-
i posprzedażową.

Klienci o MyLearning LMS

Nasza współpraca z MyNetwork Polska rozpoczęła się w 2010 roku. Od tego czasu wykorzystujemy platformę MyLearning LMS do zarządzania szkoleniami e-learning oraz zlecamy wykonanie szkoleń dedykowanych. Oprogramowanie dostarczane przez MyNetwork Polska oceniamy wysoko, gdyż posiada funkcjonalności wspomagające pracę naszego działu szkoleń, zwiększając jego efektywność. Współpraca w tym obszarze z MyNetwork Polska układa się znakomicie. Polecamy usługi firmy MyNetwork Polska w obszarze platformy LMS i szkoleń dedykowanych.

Michał Korol Specjalista ds. szkoleń
SKOK Ubezpieczenia

Z firmą MyNetwork Polska współpracujemy już trzeci rok. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanej przez firmę MyNetwork Polska usługi. Platformę MyLearning LMS wykorzystujemy przede wszystkim do weryfikowania oraz utrwalania wiedzy naszych pracowników na temat promowanych produktów. Możliwość sprawnego przeprowadzenia e-testów z wykorzystaniem platformy, szybkiego ich podsumowania oraz archiwizacji wyników, znacznie usprawniły nasze dotychczasowe działania. Cenię firmę MyNetwork Polska za profesjonalne i elastyczne podejście.

Paweł Krawcewicz Kierownik ds. Szkoleń
AstraZeneca Pharma Poland

Oni już wybrali

Wizyta referencyjna

Doskonale rozumiemy, jaką wartość ma potwierdzona rekomendacja. Jeśli chcą Państwo przekonać się, jak nasze rozwiązania wpływają na rozwój organizacji, proponujemy odbycie rozmowy lub wizyty referencyjnej z naszymi obecnymi Klientami.

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
lms@mynetwork.pl