MyLearning LMS

Możliwości rozwoju

Tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla biznesu

MyLearning LMS został skonstruowany z kilku modułów (Core, Learning, Trainings) na podstawie rozwiązania MN Portal - rozbudowanego narzędzia grupy MyNetwork do zarządzania procesami HR w organizacji.

Z tego względu może być bez trudu poszerzony o dodatkowe funkcjonalności, dostosowane do specyficznych wymagań Klienta w krótkim czasie.
Gotowe moduły systemu pozwalają na dostarczenie efektywnego oprogramowania, doskonale dopasowanego do potrzeb Klienta.

Kolejne moduły MN Portalu wspomagają organizację poprzez wsparcie zarządzania procesem szkoleniowym, rekrutacji lub oceny pracowników; umożliwiają rozwój kanałów komunikacji wewnątrz firmy czy też tworzenie korporacyjnej bazy wiedzy.

Modułowość MN Portalu pozwala na dopasowanie funkcjonalności do bieżących potrzeb organizacji, które można rozwijać zależnie od zmieniającej się sytuacji Klienta.

Więcej informacji o możliwościach MN Portalu znajduje się na stronie MN Labs.

MyLearning Testy i Ankiety

Możliwość weryfikacji wiedzy pracowników organizacji to jedna z kluczowych funkcjonalności oraz powodów wdrożenia e-learningu. Aby ułatwić Państwu to zadanie przygotowaliśmy aplikację MyLearning Testy i Ankiety , która umożliwia budowę zaawansowanych testów wiedzy i ankiet w łatwy i przyjazny sposób. Testy i Ankiety pozwalają na tworzenie różnorodnych testów wiedzy oraz ankiet w szybki i przyjazny dla użytkownika sposób. Takie testy i ankiety mogą być umieszczone na platformie LMS (Learning Management System) w standardzie SCORM 1.2, SCORM 2004 lub AICC. Dzięki proponowanemu przez nas rozwiązaniu otrzymujecie więc Państwo narzędzie, przy pomocy którego będziecie mogli poznać stan wiedzy (testy) czy zapatrywania (ankiety) pracowników, mając jednocześnie pewność, że rezultaty zostaną przeliczone (ilość punktów, procent poprawnych odpowiedzi) i zapisane.


Wersja demo


MyLearning Testy i Ankiety v. 3.0.4 (Plik .exe, 5.0 MB), 14 dniowa wersja demonstracyjna.

Do pobrania

(.pdf)

Kontakt

tel. (12) 631-54-21
lms@mynetwork.pl